СИСТЕМИ
ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ
Одним із ключових напрямків нашої діяльності є сфера пожежної безпеки. На сьогоднішній день, при надійній партнерській підтримці, ми пропонуємо цілий комплекс послуг "під ключ".
Проектування систем пожежної безпеки та протипожежного захисту, оптимізація існуючих проектів.
Розробка компенсуючих протипожежних заходів з метою їх подульшого узгодження у відповідних органах та структурах.
Поставки, монтаж та технічне обслуговування пожежних сигналізацій, систем голосового оповіщення про пожежу, пожежогасіння.
РОБИМО ПІД КЛЮЧ
Проектування
Проектування систем пожежної сигналізації, голосового оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, протидимного захисту та ін.
Оптимізація проектних рішень
Оптимізація протипожежних проектних рішень з метою зниження вартості об'єкту будівництва, виявлення вимушених відхилень від поточних будівельних норм та правил. Розробка компенсуючих заходів з метою їх подальшого узгодження у відповідних органах та структурах.
Поставка, монтаж, техобслуговування
Поставка, монтаж, технічний супровід та обслуговування обладнання систем пожежної сигналізації, голосового оповіщення про прожежу та пожежогасіння.
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ
Налагоджені канали поставок та швидка реакція на оновлення асортименту.
Технічний супровід проектів та доступ до повної технічної документації.
Організація навчання для дилерів та замовників із залученням представників компаній-виробників обладнання.
Нам достатньо досвіду, щоб точно розрахувати терміни для виконання робіт.
ПОЖЕЖНІ ПАНЕЛІ NSC
Виробник: Німеччина
Ми поставляємо інтелектуальні адресні системи пожежної сигналізації та голосового оповіщення про пожежу виробництва німецької компанії NSC, яка підтримує роботу зі сповіщувачами різних виробників, у тому числі з вітчизняними адресно-аналоговими сповіщувачами, використання яких здатне здешевити на третину вартість системи в цілому.
Системи голосового оповіщення та евакуації - одна з найбільш важливих областей серед технологій безпеки. Тому NSC приділяє величезне значення цій темі, реалізуючи інтеграцію своїх пожежних панелей із системами оповіщення.
Ми пропонуємо надсучасні технології, що означає для нас унікальні характеристики, сталість, відмінну якість.

Інтелектуальні функції
В системі реалізовані функції інтелектуального виявлення стану тривог, потужні можливості побудови мережі, виявлення та самоліквідації різного роду неполадок.
Масштабованість
На сьогоднішній день за надійністю, своєму функціональному наповненню та масштабу ця система є однією з найкращих на світовому ринку.
ПЕРЕФІРІЙНІ ПРИСТРОЇ
Ми поставляємо інтелектуальну адресну систему пожежної сигналізації та голосового оповіщення про пожежу NSC, яка підтримує роботу зі сповіщувачами різних виробників, у тому числі вітчизняного виробництва адресно-аналоговими сповіщувачами та модулями, використання яких здатне здешевити майже на третину вартість систему в цілому.
Безадресні, адресно-аналогові (димові, теплові і комбіновані), променеві, ручні сповіщувачі, детектори полум'я, бездротові пристрої. У виробника представлені кілька лінійок продукції: XP95, Soteria, Discovery.
Адресні сповіщувачі з вологозахищеною базою; пристрої вводу-виводу з різним набором входів та виходів; багатоканальні пристрої для керування та контролю вогнезатримуючими клапанами та клапанами димовидалення.
Інтелектуальна камера SmokeCatcher Certified єдина сертифікована як детектор надшвидкого виявлення диму в місцях, де традиційні системи не справляються через повільне виявлення або велику кількість помилкових сигналів.
БАСТІОН КИЇВ
Компанія "Бастіон-Київ" вже більше 23 років успішно працює в області організації безпеки та представляє продукцію провідних світових виробників, якість та надійність якої перевірені часом, у той же час оперативно реагуючи на появу нових типів обладнання і перспективних напрямків.
ПРОВІДНА КОМПАНІЯ
В УКРАЇНІ
Прямі поставки
Налагоджені канали постачання та швидка реакція на оновлення асортименту.
Технічна підтримка
Технічний супровід поектів та доступ до повної технічної документації.
Навчання
Організація навчання для дилерів та клієнтів за участю представників виробника.
Точно в термін
Нам достатньо досвіду, щоб точно розрахувати терміни для виконання робіт.
Прорахуємо
вартість
Зазвичай відповідаємо протягом
години в робочий час!