Управління потоками
людей та транспорту
Ми пропонуємо професійне обладнання виробництва AUTOMATIC SYSTEMS (Бельгія), яке широко застросовується на об'єктах по всьому світу. У виробника представлена повна лінійка виробів, починаючи з турнікетів різноманітних типів та закінчуючи шлагбаумами і дорожними блокираторами, у тому числі у виконанні High Security.
Обладнання має найвищі показники пропускної здатності та відмовостійкості.
Все моделі мають широкий перелік додаткових опцій та варіативність дизайну.
Вироби надійні, прості в експлуатації та потребують мінімального обслуговування.
Турнікети Automatic Systems
Впевненість у кожному кроці.
Виробник пропонує широкий модельний ряд турнікетів для оснащення вхідних груп об'єктів будь-якого типу: найбільш популярні автоматичні високошвидкісні прохідні розпашного типу серії Slim Lane у різноманітних варіаціях або більш бюджетна серія First Lane; Smart Lane, зі створками роздвижного типу - для забезпечення більш високого рівня безпеки.
Нові триподи серії TriLane, розроблені для використання в приміщенні та на відкритому повітрі, ідеально вписуються в спортзали, культурні центри, музеї тощо. Повнозростові турнікети TRS придатні для охорони периметру та повністю виключають можливість несанкціонованого доступу через них.
Automatic Systems виробляє 3 типи автоматчних шлюзів для встановлення на вході у будівлі: Clearlock та рекомендована для місць загального користування серія InterLock, і, нарешті, автоматичні двері Revlock, які мають всередині чотири перешкоди, що обертаються.

Звертайтеся за консультацією або замовте каталог для вибору конкретних моделей, конфігурацій та опцій під потреби замовника.
Ергономічний дизайн
Конструкції турнікетів забезпечують не тільки швидкість проходу, але і відстеження користувача для його максимальної безпеки та велику ступінь захисту від несанкціонованого проходу.
Особливі потреби
У виробника окремо представлені вироби (у всіх серіях автоматичних прохідних та калитках) для забезпечення зручного проходу для людей з обмеженими можливостями руху.
Шлагбауми Automatic Systems
Широкий спектр опцій. Простий та швидкий монтаж.
Виробник представляє широкий вибір моделей шлагбаумів для різноманітних об'єктів: житлові комплекси та офісні центри, паркінги, залізничні переїзди, платні дороги, режимні об'єкти з особливими вимогами High Security.

Бюджетні моделі ParkPlus завжди доступні з різними типами стріли. Найбільш відома та надійна модель BL229. Швидкісні моделі Toll для організації проїзду на платних дорогах.
Моделі з подовженою стрілою (наприклад, BL45A/F, BL52, 12 та 14 метрів, відповідно) ідеально підходять для контролю доступу до мостів, тунелів або інших широких шляхів перетину.
Для захисту периметрів військових баз, районів портів і аеропортів, тощо пропонуються моделі BLG з огородженням на стрілі, створені для захисту від вандалізму та захисту чутливих зон.
Конструктив
Конструктивне виконання розраховане на експлуатацію у самих важких умовах. Корпуси шлагбаумів мають антикорозійний захист та виконані з формованих листів 2-6 мм товщиною.
Аксесуари
Широкий спектр аксесуарів дозволяє не тільки суттєво розширити функціонально-технічні можливості, але і забезпечити додатково безпеку та зручність експлуатації пристроїв.
Дорожні блокіратори AS
Потужний захист та створення безпечних зон
Automatic Systems пропонує підйомні протитаранні пристрої, розроблені таким чином, щоб витримувати найсильніші удари. Дорожні блокиратори призначені для обмеження руку автотранспорту та управління проїздами на об 'єктах, що потребують дотримання підвищених заходів безпеки: воєнні бази, посольства, державні установи, режимні об'єкти, тощо. Деякі моделі здатні витримувати удари до 2 мільйонів джоулів, транспортний засіб вагою 3,5 тонн, що рухається зі швидкістю 112 км/год.
Для створення безпечних пішохідних зон з контрольованим в'їздом транспорту пропонуються електромеханічні боларди - блокиратори у вигляді висувних стовбчиків висотою 600/800 мм. Ергономічна конструкція та сучасний дизайн дозволяють встановлювати ці блокиратори на різних теріторіях без ризику порушення загального естетичного сприйняття об'єкту.

Спільне використання блокираторів та шлагбаумів Automatic Systems дозволяє створювати ефективні захисні комплекси, що управляються системою контролю доступу.
Різномаїття модифікацій
Лінійка протитаранних пристроїв представлена різними моделями та модицікаціями, що відрізняються висотою, шириною та навантаженням. Під будь-які задачі знайдеться рішення.
Високі показники
Блокиратори мають велику швидкість підйому, вирізняються високими показниками навантаження, працюють в широкому температурному діапазоні.
Переваги
Підбір оптимального рішення під будь-які умови. Гарантія безвідмовної роботи.
Різні варіанти комплектації обаднання для перекриття проходів/проїздів будь-якої ширини.
Персоналізація зовнішнього вигляду, включаючи об'єкти з високим статусом.
Стабільна робота пристроїв у режимі 100% навантаження. Жорсткий контроль якості.
БАСТІОН КИЇВ
Компанія "Бастіон-Київ" вже більше 23 років успішно працює в області організації безпеки та представляє продукцію провідних світових виробників, якість та надійність якої перевірені часом, у той же час оперативно реагуючи на появу нових типів обладнання і перспективних напрямків.
ПРОВІДНА КОМПАНІЯ В УКРАЇНІ
Прямі поставки
Налагоджені канали постачання та швидка реакція на оновлення асортименту.
Технічна підтримка
Технічний супровід проектів та доступ до повної технічної документації.
Навчання
Організація навчання для дилерів та клієнтів із залученням представників виробника.
Точно в термін
Нам достатньо досвіду, щоб точно розрахувати терміни для виконання робіт.
Прорахуємо
вартість
Зазвичай відповідаємо протягом
години в робочий час!