Apollo Fire Detectors Ltd
Apollo Fire Detectors (Великобританія) спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних рішень для виявлення пожежі для комерційних та промислових застосувань. Понад 35 років компанія розробляє та виробляє продукти, які рятують життя та захищають майно від ризику пожежі.
За цей чаc компанія розширила свої можливості з виробництва звичайних пожежних сповіщувачів до виробництва складних аналогових адресних сповіщувачів та інтерфейсів та постійно вивчає та застосовує нові технології у своїй продукції.
Варіативність дизайну
Представлені декілько лінійок продуктів, які за різномаїттям дизайну та кольору задовольнять будь-які вимоги замовника.
Європейська якість
Вся продукція виробляється у Великобританії. Швидкість доставки.
Досвід у розробці
Компанія Apollo Fire Detectors має величезний досвід у розробці пристроїв для СПС.
Морський регістр
Наявність окремої лінійки сертифікованих продуктів для використання на плавзасобах.
Завдяки запланованим розширенням компанія Apollo Fire Detectors досягла провідної світової позиції на ринку пожежної безпеки. Володіючи регіональними офісами у Великобританії, Америці, Китаї, Дубаї, Німеччині та Індії, а також маючи мережу партнерів та дистриб'юторів на всіх п’яти континентах, вони посилили своє місце як постачальник рішень для пожежної безпеки світового класу.
Apollo Fire Detectors постачає клієнтам індивідуальні рішення для виявлення пожеж, затверджених відповідно до місцевих стандартів та правил, де б вони не базувалися у світі. Продукти Apollo встановлені та використовуються в престижних місцях по всьому світу, наприклад, таких, як Статуя Свободи (Нью -Йорк)чи Королівський Альберт Холл (Лондон).