СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ
ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ
Будучи експертами у сфері систем контролю доступу, ми поставляємо та підтримуємо гарантію на першокласне обладнання систем контролю доступу та інтегрованих рішень.
Застосування широкого спектру комплектуючих у складі єдиного комплексу забезпечує гнучкість при створенні реальних систем у відношенні як їх можливостей, так і вартості.
Ви отримуєте не окремі компоненти, а закінчене рішення, що включає в себе всі необхідні елементи - від контролерів до карт доступу, турнікетів і/чи шлагбаумів.
Всі елементи працюють під управлінням єдиного програмного комплексу GALO та включені у загальний апарат реакції, що підвищує ефективність системи в цілому.
СИСТЕМИ
Контроль доступу в ліфт
Система контролю доступу для управління ліфтами забезпечує можливість допуску на контрольовані поверхи тільки авторизованх персон.
Біометричні системи
Біометрія прочно посіла місце надійної, зручної та ефективної технології, яка використовується все частіше. Біометричний ідентифікатор неможливо забути, вкрасти чи передати комусь.
Карточні системи
Сучасні зчитувачі пластикових карт поєднують у собі зручність використання з високим рівнем надійності. До нового покоління карт додано додатковий захист даних (SIO ™).
Встановлення шлагбаумів
Автоматичні шлагбауми призначені для організації та управління рухом автотранспорту. Вони дозволяють обмежувати та розподіляти транспортний потік. Можуть бути інтегровані зі СКУД.
Встановлення турнікетів
Невід'ємною частиною системи безпеки будь-якого об'єкту є турнікети. Вони обмежують несанкціонований доступ, дозволяють впорядковувати та розподіляти потоки людей та вести облік відвідувачів.
Дорожні блокіратори
Блокиратори є серйозною перешкодою для несанкціонованого в'їзду на територію, що охороняється. Часто використовуються в комплексі із захисними засобами режимних об'єктів. Інтегруються з системами СКУД.
КОНТРОЛЕРИ APOLLO
Виробник: США
Нові кластерні контролери ASP-4 від APOLLO дозволяють проектувати оптимальну архітерктуру систему для кожного окремого об'єкта, додержуючи ідеальний баланс між рівнем безпеки кожної окремої зони та вартістю системи.
ASP-4 дозволяє організувати систему зі змішаною кластерною архітектурою. Контролер може застосовуватися як для створення незалежного сегменту системи, так і для управління кластером з ієрархічною централізованою архітектурою.
У виробника представлена і лінійка традиційних контроллерів, які давно встигли себе зарекомендувати на ринку як наднадійні.
Потужна апаратна платформа
Пам'ять до 1 000 000 користувачів та 100 000 подій;
Швидка загрузка даних: 250 000 карт за 40 секунд;
300 рівнів доступу, до 50 рівнів доступу на 1 користувача, 127 різних форматів карт
Масштабованість
Об'єднання до 32 контролерів в одному кластері;
Підключення до 960 зчитувачів на кластер за протоколами OSDP та Wiegand;
Асинхронний обмін даними;
Режими "антитерор", "евакуація" та "шабат".
ПЗ GALO
Програмний комплекс GALO -це вдосконалена розробка компанії "Бастіон-Кієв" у співпраці з Apollo Security (США) у галузі інтегрованих систем безпеки, систем контролю доступу та систем IP-відеоспостереження.
- Повний функціональний набір сучасної системи безпеки
- Найкраще рішення для доступу
- Повний контроль ресурсів
- Широкі можливості інтеграції
Гнучка політика щодо ціноутворення та ліцензування, використання в основному власних розробок дозволяє нам запропонувати комплекс для систем безпеки за дуже привабливими цінами для клієнтів на різних рівнях - від невеликого офісу до підприємства величезного масштабу.
ПЕРЕВІРЕНІ ЗЧИТУВАЧІ
Пропонуємо Вашій увазі обладнання, що гарантує максимальну безпеку даних, чи особистого ідентифікатору співробітника, біометричних даних, чи множинних даних для авторизації в додатках. А також сучасні рішення з мобільної ідентифікації з використанням хмарних серверів, що відкривають широкі можливості застосування для автоматизації доступу на об'єкт і/чи паркінг.
Вибір рішення того чи іншого виробника буде залежати від тих задач, які необхідно віришити в процесі реалізації проекту. Ми представляємо обладнання та рішення від наступних виробників:
Компанія є одним із світових лідерів у виробництві біометричного обладнання для систем доступу та обліку робочого часу. Один пристрій Suprema здатен відігравати роль біометричного зчитувача, терміналу, управляючого контролеру та відеомофону, поєднувати біометричну ідентифікацію та традиційну (за картою чи PIN-кодом).
Перевірений експерт в області розробки, впровадження та забезпечення надійного функціонування рішень безпечної ідентифікації, які пропонуються в діапазоні високочастотних (13,56 МГц), низькочастотних (125 МГц) та комбінованих рішень RFID, у тому числі для мобільного контролю доступу.
Один з лідуючих в світі виробників обладнання для дистанційної ідентифікації людей та автотранспорту, включаючи розпізнавання номерів:
- управліняя доступом транспортних засобів;
- доступ в режимі "вільні руки" Handsfree;
- ідентифікація автомобіля та водія.
Farpointe пропонує лінійку продуктів Pyramid Series, яка включає в себе широкий спектр PROX-зчитувачів та ідентифікаторів для використання в найрізноманітніших умовах - від офісу компанії до паркінгу автомобілів.
У виробника також представлене рішення з мобільного доступу Conekt.
Біометричний термінал контролю доступу та обліку робочого часу FasTer з ідентифікацією по обличчю і функцією вимірювання температури.
- Безконтактний спосіб ідентифікації;
- Швидкість ідентифікації менше секунди;
- Дистанційна термометрія з похибкою < 0,30°С.
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ
Обмеження доступу сторонніх та комфортний прохід для авторизованих користувачів.
Багаторівневе резервування даних для максиальної надійності.
Використання різноманітих ідентифікаторів в рамках однієї системи.
Спеціальні режими доступу з підтримкою не тільки на програмному, але і на апаратному рівні.
БАСТІОН КИЇВ
Компанія "Бастіон-Київ" вже більше 23 років успішно працює в області організації безпеки та представляє продукцію провідних світових виробників, якість та надійність якої перевірені часом, у той же час оперативно реагуючи на появу нових типів обладнання і перспективних напрямків.
ПРОВІДНА КОМПАНІЯ
В УКРАЇНІ
Прямі поставки
Налагоджені канали постачання та швидка реакція на оновлення асортименту.
Технічна підтримка
Технічний супровід проектів та доступ до повної технічної документації.
Навчання
Організація навчання для дилерів та клієнтів із залученням представників виробника.
Точно в термін
Нам достатньо досвіду, щоб точно розрахувати терміни для виконання робіт.
Прорахуємо
вартість
Зазвичай відповідаємо протягом
години в робочий час!