ПЗ GALO
Досвід фахівців "Бастіон-Київ", використання сучасних технологій для розробки, тестування та підтримка дозволили створити програмне забезпечення для систем безпеки, яке задовольняє майже будь-які потреби замовника.
Підвищена продуктивність, скорочення часу відгуку системи, нового вдосконаленого користувальницького інтерфейсу, гарантована надійність дозволяє нам зручно та просто встановлювати систему, легко навчати персонал, мінімізувати витрати на супровід.
Швидкість
Забезпечується паралельною обробкою запитів до контролерів та бази даних, оптимізуючи критичні функції сервера, ефективні модулі роботи з обладнанням, які скорочують час завантаження змін системних контролерів, оптимізують повідомлення від контролерів та команд з розробки.
Інтеграція
Гнучка система автоматизації: створення макросів та реакцій за допомогою мови VBScript;

Пакет розробника SDK Galo: повний доступ до конфігурації обладнання та зміни відстеження;

Отримання всього набору повідомлень та їх обробки.
Надійність
Забезпечується серверною частиною, яка може бути запущена як служба Windows;

Наявність допоміжних адміністративних служб, таких як автоматичне видалення застарілих повідомлень;

Оптимізація внутрішніх сховищ для великих обсягів даних.
Зручність
Досягається за рахунок методів та принципів роботи з інтерфейсом клієнтських додатків, а також через наявність великої кількості функцій, розроблених конкретно для спрощення роботи оператора (підсвічування даних, фільтри користувачів, команди групи, відображення статусів відображення тощо).
Комплекс активно розвивається та підтримує все більше функцій та можливостей.
Модульна структура та можливість розширення на будь-якому рівні дозволяють швидко додати необхідні функції шкал майже до всіх підсистем.

Використання сучасних технологій, акцент на автоматизації, з урахуванням усіх вимог клієнтів дає можливість сказати, що комплекс надалі займе провідну позицію на ринку, завжди дозволить вирішити проблеми, що виникають.
-