Farpointe Data
З 2003 року Farpointe Data стала глобальним партнером для рішень преміум-класу RFID, включаючи 125-kHz proximity, 13,56-MHz smart і 433-MHz long-range технології, для професіоналів контролю доступу в усьому світі. Cпеціалісти почали розраховувати на точні конструкції Farpointe, конкурентоспроможні ціни та чудову продуктивність для вдосконалення своїх систем контролю доступу.
Формат карт
Наявність у виробника власного формату карт.
Ціна-якість
Приваблива цінова політика.
Лінійка продуктів
Наявність рішень для власних паркінгів, мобільного доступу.
Захищеність
Наявність вандалозахищених рішень.
Відмінною рисою Farpointe є передова технологія RFID. Farpointe продовжує багато інвестувати, починаючи від запатентованих компанією технологій низької потужності та інноваційного підходу до захисту зчитувачів і облікових даних. Результати очевидні: продукти, які швидко та легко встановлюються, і, як доведено на практиці, забезпечують роки надійної та безпроблемної служби.
У поєднанні з рішеннями партнерів RFID-продукти Farpointe використовуються для широкого спектру додатків, включаючи фізичний і логічний доступ, безпечну ідентифікацію та ідентифікацію транспортних засобів. Прикладів задоволених кінцевих користувачів можна навести чимало, зокрема аеропорти та лікарні, а також виправні, високотехнологічні, державні та університетські установи, виробництва.