HID Global
Маючи великий досвід розробки технологій для зчитування та ідентифікації, HID Global відіграє вирішальну роль в еволюції та впровадженні технології використання смарт-карт. За допомогою найширшої у галузі лінійки потужних та гнучких зчитувачів HID Global створює системи для вирішення широкого спектру проблем з використанням захищеної безконтактної технології.

Щодня мільйони людей у ​​більш ніж 100 країнах використовують їх продукти та послуги для безпечного доступу до фізичних та цифрових об'єктів. Понад 2 мільярди предметів, які потрібно ідентифікувати, перевірити та відстежувати, підключені за допомогою технологій HID.
HID створює найнадійнішу ідентифікацію
Найширша лінійка зчитувачів
Відома платформа iClass SE, multiClass SE, pivClass, Omnikey, HID Proximity, Indala - зчитувачі HID гарантують сумісність з будь-якими картками, маркерами, імплантатами та відповідають усім потребам користувачів захищених зчитувачів та пристроїв.
Технології ідентифікації
Вибір технології ідентифікації може змінити багато чого. HID пропонує найширший спектр відкритих та безпечних технологій ідентифікації: Seos, Mifare DESfire EV3, Crescendo, ActivID, iClass, iClass SE, Legic, FlexSmart/ Mifare DESFire EV1, HID Prox, Indala та інш.
RFID-мітки та транспондери
Технологія безконтактних RFID-міток збільшує швидкість, точність, ефективність та безпеку в різних областях застосування. HID Global пропонує найрізноманітнішу лінійку міток відстеження та транспондерів, створених на основі більш ніж 20-річного досвіду розвитку та виробництва обладнання RFID.
БАСТІОН КИЇВ
Компанія "Бастіон-Київ" вже більше 23 років успішно працює в області організації безпеки та представляє продукцію провідних світових виробників, якість та надійність якої перевірені часом, у той же час оперативно реагуючи на появу нових типів обладнання і перспективних напрямків.
ПРОВІДНА КОМПАНІЯ
В УКРАЇНІ
Прямі поставки
Налагоджені канали постачання та швидка реакція на оновлення асортименту.
Технічна підтримка
Технічний супровід проектів та доступ до повної технічної документації.
Навчання
Організація навчання для дилерів та клієнтів із залученням представників виробника.
Точно в термін
Нам достатньо досвіду, щоб точно розрахувати терміни для виконання робіт.
Прорахуємо
вартість
Зазвичай відповідаємо протягом
години в робочий час!