APOLLO SECURITY
Компанія Apollo Security (США) займає одну з провідних позицій на світовому ринку серед виробників обладнання для контролю доступу та охоронної сигналізації. Привабливість обладнання Apollo полягає у збалансованому поєднанні найвищих технологічних характеристик, гнучкості, надійності, кваліфікованій технічній підтримці в Україні.
Безвідмовна робота
Надвисокі показники надійності обладнання: середній час безвідмовної роботи контролерів до 2 000 000 годин.
Архітектура системи
Окремі модулі здатні переходити в режим автономної роботи та зберігати функціонал навіть при втреченому зв'язку з іншими модулями.
Базову СКУД включено
Базові функції системи контролю та управління доступом включені в стандартну прошивку контролерів.
Спецзадачі та режими
Специфічні задачі та режими можуть бути запрограмовані на рівні контролеру (нове покоління контролерів).
Надійність функціонування обладнання Apollo забезпечується використанням сучасної бази елементів із жорстким контролем якості. Все обладнання піддається обов'язковому 72-годинному пробігу в термічній камері. Розроблене для використання на військових об'єктах, обладнання відповідає стандартам:
- Underwriters Laboratories Inc. (сертификаты UL 294 и UL 1076)
- Community European
У списку продуктів, виготовлених Apollo Security, надійне, повністю сумісне обладнання: найпотужніші у світі контролери з централізованою архітектурою, аналогові та цифрові панелі охоронної сигналізації, реле модулів, зчитувачів та проміжних блоків із власною пам’яттю та вбудованою логікою - здатні працювати автономно, цифрові та аналогові інтерфейси для управління винонавчими пристроями тощо. Системи Apollo встановлені на найважливіших об'єктах у більш ніж 70 країнах світу, включаючи Україну.