SUPREMA
Південно-корейська компанія Suprema була заснована в 2000 році і тепер вона по праву займає одну з провідних позицій на світовому ринку систем біометричного доступу та обліку робочого часу.
Економічна ефективність
Один пристрій може бути контролером, зчитувачем відбитків пальців і карт доступу, терміналом обляку робочого часу, відеодомофоном тощо.
Універсальність
Через один той самий зчитувач можна проходити за вібдитками пальців, RFID-картами та смартфонами.
Точність та надійність
Запатентовані біометричні алгоритми, захист від підробних відбитків, низька вирогідність помилки.
Підходить для крупних об'єктів
Об'єм пам'яті на сотні тисяч користувачів, виключна продуктивність. Доступні моделі із захистом від пилю, вологи, вандалізму.
В основі кожного пристрою Suprema - унікальний біометричний алгоритм розпізнавання. Цей інтелектуальний алгоритм зі складною структурою був визнаний найбільш сучасним, надійним та точним рішенням і зайняв перше місце у конкурсі найкращих розробок для дактилоскопічної верифікації (Fingerprint Verification Competition - FVC). Також алгоритм був сертифікований та отримував протягом декількох років найвищий рейтингами організації NIST MINEX (National Institute of Standards & Technology - США).
Технології Suprema є одними з найпоширеніших у світі та мають більше мільярдів користувачів. Suprema пропонує об'ємний портфель різних ідентифікаційних рішень, які забезпечують найвищу якість та продуктивність.
Більше 40% співробітників Suprema Inc. беруть участь у дослідженнях та розробках, в які компанія вкладає близько 16% свого прибутку щорічно. Suprema володіє понад 100 технологічними патентами і постійно вводить нові рішення в галузі біометрії.