ІСТА
ТОВ «Іста-Архів» – український розробник та виробник приладів пожежної сигналізації з багаторічним досвідом в галузі.
Підприємство пропонує системи пожежної сигналізації на основі контрольних панелей світових виробників з добре розвиненою логікою, широкими можливостями керування та надійних і досить дешевих модулів власного виробництва, які повністю відповідають вимогам до сучасної протипожежної автоматики.
Технології
Компоненти виробляються за допомогою технології поверхневого монтажу автоматичними установками на друковані плати.
Якість
Проводиться вхідний контроль електронного комплекто́вання і вихідний контроль продукції.

Тестування
Виробником тестуються електричні з’єднання.

Випробування
Постійно проводяться випробування приладів.
Адресні шлейфові пристрої виробництва "Іста-Архів" здатні не тільки виявляти перші ознаки пожежі, а й здійснювати контроль та керування всіма засобами і системами, задіяними в алгоритмах протипожежного захисту, у відповідності з нормативними вимогами. Їх продукція атестована до використання для об’єктів атомної енергетики України, для чого виробником були проведені спеціальні випробування і отримані відповідні протоколи, які підтверджують підвищену стійкість продукції до індустріальних магнітних перешкод.
Також пристрої української розробки мають підвищену радіаційну, сейсмічну стійкість, стійкі до дезактивуючих розчинів, що дуже важливо для їх застосування в системах пожежної сигналізації атомних електростанцій, а також для всіх інших застосувань зі складними умовами експлуатації.
Вся продукція базується на новітніх електронних компонентах і відповідає міжнародним і державним стандартам.
Прилади від ТОВ «Іста-Архів» стають надійними елементами сучасних систем пожежної сигналізації, збудованих за модельним принципом. Вони входять в склад схем протипожежного захисту багатьох великих і складних об’єктів, таких як міжнародний аеропорт «Бориспіль», Київський метрополітен, ТЦ «Універмаг Україна», а також бізнес-центри, житлові комплекси та інші будівлі у Києві та інших регіонах України.